
Підвісний світильник Sollux Lightning Ring вертикальний золотий TH140
22 056 ₴
- В наявності
- Код: 129749102
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Коло винайдене наново. Для тих, хто цінує креативність і нестандартний дизайн. Rio є легким, а водночас з характером. Дрифтуючи в повітрі у формі світлових кругів. Її модний дизайн, універсальність і функціональність роблять її популярною серед архітекторів і дизайнерів інтер'єру. Ти також можеш запросити Rio до себе. Цікава форма лампи у вигляді кола. Вона заповнена виготовленим в Польщі інтегрованим модулем LED. Він дає багато світла, яке чудово передає кольори всього, чого торкається. Саме тому Rio чудово підходить, коли...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Thoro Lighting |
| Висота | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Rio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 16cm мм |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 056 ₴






