Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux (Pnd201120351Agd). У світі освітлення інтер'єрів. стельові світильники. відіграють ключову роль. Вони не тільки функціональне джерело світла, але й важливий декоративний елемент, який може повністю змінити вигляд приміщення. У пропозиції Italux знайдемо багато привабливих моделей, серед яких однією з найбільш виразних є стельовий світильник Italux (Pnd201120351Agd). Параметри світла. Стельовий світильник Italux (Pnd201120351Agd) оснащений сучасним. джерелом світла LED, яке забезпечує тривалий термін служби та низьке споживання енергії. Максимальна потужність становить 36W, що перетворюється на...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 64cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Сталь, Метал, Скло |
| Мoдель | LOZANNA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 64cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 421 ₴




