Доставка зі складу 5-10 днів.
7646. Оригінальна підлогова лампа. Якби ми хотіли порівняти цю лампу зі звуком, то цим звуком був би шепіт. Шепіт сили крику. Якщо ж описати її лише одним словом, то це слово звучало б — оригінальна. Якщо двома — оригінальна і мінімалістична. Два матеріали, два кольори. Тільки стільки і аж стільки. Бо ефект перевершує найсміливіші уявлення про красиву і нестандартну лампу. Завдяки оригінальності лампа не залишиться непоміченою. А той факт, що вона мінімалістична, зробить так, що підкреслить найкращі риси інтер'єру, але не пригнітить його. Лампа, яка сприяє креативності. Золота...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 163cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 8W |
| Мoдель | Wheel Lux |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | GX53 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 459 ₴







