Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Q-LENS LED стильна PILOT. Пропонуємо вам сучасну лампу відомої німецької компанії PAUL NEUHAUS. Гарна лампа, яка виготовлена з найбільшою ретельністю з матеріалів найвищої якості. Лампа, поєднання незвичайного вигляду та високої якості виконання робить її незвичайною прикрасою будь-якого інтер'єру. Paul Neuhaus GmbH - компанія з традиціями, яка понад 40 років проектує, виробляє та впроваджує у продаж високоякісні лампи, елементи освітлення та системи освітлення. Головними перевагами німецької компанії є інноваційна...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 140cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості, Лампочки в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | LED |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 16cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 347 ₴



