Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Hartsville Fe/Hartsville5. Люстри відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, надаючи їм не лише яскравість, але й стиль та характер. Серед них особливу увагу привертає Elstead Lighting Hartsville Fe/Hartsville5., яка поєднує в собі сучасну елегантність з класичним дизайном. Це унікальна люстра, яка з легкістю впишеться в різноманітні інтер'єри, як класичні, так і сучасні. Світлові параметри. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її здатність освітлювати простір. Hartsville Fe/Hartsville5...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 56.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 41 см мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 578 ₴


