
Підвісний світильник Aviano Lighting Cilindro 6x9W LED 6300Lm 3000K 62230610
28 420 ₴
- В наявності
- Код: 191117697
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
CILINDRO підвісна лампа шістка. Елегантна та сучасна підвісна лампа шістка CILINDRO стане центральною точкою будь-якого інтер'єру. Ця унікальна лампа поєднує в собі функціональність і стиль, пропонуючи не лише джерело світла, але й декоративний елемент, який привертає увагу. Стиль і дизайн. Лампа CILINDRO характеризується скляними циліндрами різної довжини, всередині яких знаходиться світло, спрямоване вниз, а додатковий світловий елемент у декоративному плетінні всередині абажура надає їй сучасного та динамічного вигляду. Виготовлена з високоякісних матеріалів. Розсіяне...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Aviano Lighting |
| Висота | 150cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 9W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | CILINDRO |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 71cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 420 ₴




