Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа LED CHARIVARI золота, 31W 3700lm, диммер, Trio. Відкрийте елегантність і сучасність в одному пристрої завдяки настільній лампі LED CHARIVARI марки Trio. Ця унікальна лампа поєднує в собі стильний дизайн і функціональність, стаючи не лише джерелом світла, але й ефектним елементом декору інтер'єру. Виготовлена з найвищої якості металу в золотому кольорі, лампа привертає увагу і чудово поєднується з багатьма інтер'єрними рішеннями, вносячи в приміщення шик і елегантність. Лампа CHARIVARI оснащена одним джерелом світла LED, яке забезпечує максимальну потужність 31W,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 175cm мм |
| Глибина | 52cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 52 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 52cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 872 ₴



