Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Vapore 311210506. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише відповідного блиску, але й унікального характеру. Їх різноманітні застосування роблять їх невід'ємним елементом у кожному домі – від вітальні, через спальню, до кухні. Trio Vapore 311210506. це підвісна лампа, яка чудово підкреслить сучасний стиль інтер'єру, одночасно забезпечуючи оптимальне освітлення. Висока світлова ефективність. Trio Vapore 311210506. оснащена 5 джерелами світла, що гарантує рівномірне освітлення всього приміщення. Завдяки...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 42W |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2800K |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 495 ₴


