Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа Hampton підвісна Stesso cromo M OR80919 - Orlicki Design. Підвісна лампа Stesso cromo M OR80919 - Orlicki Design - це відмінний вибір для всіх сучасних інтер'єрів. Лампа стилізована під оригінальні італійські проекти. Вона здобула визнання дизайнерів інтер'єрів. Лампи Orlicki, окрім цікавого світла, мають також багатий декоративний аспект. Orlicki Design - це лампи, створені з думкою про ваші інтер'єри. Широкий асортимент продуктів дозволяє вам знайти освітлення для вашого оформлення. Лампи виготовлені ретельно з надзвичайною увагою до деталей. Такий...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Orlicki Design |
| Висота | 138,9cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 330 ₴


