Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Giacinto 5304-850SQP-BK-3 Люстра. Люстра. Люстра. Italux GIACINTO 5304-850SQP-BK-3. Дані продукту. Розміри. Довжина - 60 см. Ширина - 60 см. Висота - 6 см. Розмір абажура - 6 см. Світло. Цоколь лампочки - LED. Кількість джерел світла - 1. Тип джерела світла - інтегрований LED. Лампочка в комплекті - ні. Інтегрований LED - так. Потужність - 50 W. Напруга - 220-240V. Можливість димування - ні. Температура кольору - 3000 K. Яскравість - 2750 lm. Індекс передачі кольору - CRI80. Кут світіння - 120 град. Загальне. Колекція - Giacinto. Тип - люстра. Колір -...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | GIACINTO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 578 ₴




