
Плафон Zuma Line CIRCLE 78 LED 50W 3000K білий 046017-023002
20 530 ₴
- В наявності
- Код: 128071531
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line - Люстра CIRCLE 78 LED 50W 3000K - білий - 046017-023002. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Стельове освітлення відіграє важливу роль у створенні атмосфери в приміщенні, а також у його функціональності. Однією з унікальних моделей у цій категорії є люстра CIRCLE 78 LED від відомого виробника. Zuma Line. Світловіддача. Люстра CIRCLE пропонує вражаючу світловіддачу завдяки використанню сучасних світлодіодів. Максимальна потужність джерела світла становить 50W, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85cm мм |
| Глибина | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 50W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | CIRCLE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 78cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 530 ₴



