Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Daddy Pt1 Nero 110363. Торшер. Ideal Lux Daddy Pt1 Nero 110363. є надзвичайно важливим елементом в оформленні інтер'єру, поєднуючи. функціональність. з. естетикою. Правильно підібрана лампа не тільки освітлює простір, але й надає характеру всьому приміщенню. Завдяки елегантному і сучасному стилю, ця модель є ідеальним вибором для. спальні. Тип і матеріал лампи. Лампа. Ideal Lux Daddy Pt1 Nero 110363. це стояча модель з. класичним. , але водночас. сучасним дизайном. , який чудово вписується в актуальні тренди оформлення. Її. аркова форма. робить, що...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 197cm мм |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Аркові |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 118cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 996 ₴


