Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux Plafon Carmella Led. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи як функціональність, так і естетику. Вибір відповідної люстри може значно вплинути на вигляд і атмосферу приміщення. Одним з вартих уваги моделей є Rabalux Plafon Carmella Led, який ідеально вписується в сучасні тренди. Унікальні параметри освітлення. Rabalux Plafon Carmella Led пропонує вражаючу потужність 50W та інтенсивність світла, що становить 3889 люменів, що гарантує відмінне освітлення кожного приміщення. Ця лампа використовує технологію LED, що забезпечує...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9cm мм |
| Глибина | 9cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Carmella |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 630 ₴






