
Підвісний світильник Italux Marbelio 15xG9 золотий димчастий PND-6161-15
22 693 ₴
- В наявності
- Код: 110554782
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ITALUX - ЛАМПА ПОВІСНА MARBELIO 15XG9 - ЗОЛОТИЙ/ДИМЧАСТИЙ - PND-6161-15 GO+CO. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, вносячи світло та створюючи унікальні аранжування. Завдяки своїй універсальності вони знаходять застосування в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня чи їдальня. Підвісна лампа - це не лише джерело світла, але й важливий декоративний елемент. Параметри світла. Підвісна лампа Italux Marbelio характеризується винятковою ефективністю освітлення. Підтримує 15 джерел світла LED G9, які забезпечують достатню кількість світла, щоб...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 58cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Marbelio |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 693 ₴


