
Підвісний світильник Step Into Design Gloria LED кришталевий золотий 40см St-DL8510
24 603 ₴
- В наявності
- Код: 182503848
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра GLORIA LED кришталевий золотий 40 см. Ексклюзивна люстра GLORIA, що випромінює блиск і вишуканість, є квінтесенцією розкішного дизайну. Мистецьки виконане, кругле кільце з благородного, поліруваного золота, є міцною та елегантною основою люстри GLORIA-40. Світлодіодне джерело світла. приховано всередині золотого кільця, випромінює тепле, розсіяне світло, створюючи магічну ауру. Декоративні елементи. це безліч, вручну відшліфованих, кришталевих прутків, немов каскад діамантів, спадають з кільця, створюючи гіпнотизуюче шоу світла і...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 19 см |
| Ширина | 65 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Глибина | 40см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 603 ₴

