Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра RITZ CHROME 7xE14. Елегантність зустрічає функціональність у нашій колекції Ritz. Пропонуємо кришталеві люстри, доступні в двох вишуканих оздобленнях: сатиновому золоті або хромі, виготовлені з нержавіючої сталі. Ці унікальні люстри є справжнім відображенням стилю гламур, поєднуючи в собі блиск кристалів з точністю виконання в металевій структурі. Вишукані деталі та унікальний дизайн роблять люстри з колекції Ritz не лише освітленням, але й неповторним декоративним елементом. Ідеально вписуються в інтер'єри в стилі гламур, додаючи їм...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 260 ₴






