
Підвісна лампа Azzardo Nad Stół Infinity Az5096 Led Pilot чорна
23 330 ₴
- В наявності
- Код: 148377501
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа підвісна над стіл Infinity Az5096 LED Пульт Чорна. Стельова лампа. Azzardo Лампа підвісна над стіл Infinity Az5096 LED Пульт Чорна. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне та функціональне освітлення. Її елегантний дизайн та висока якість виконання роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, особливо на кухні, в вітальні чи їдальні. Завдяки використанню технології LED, лампа не лише забезпечує оптимальне освітлення, але й сприяє економії енергії. Енергоефективність та ефективність. У сучасному світі...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 82cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 80W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 82cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 330 ₴

