Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lampa Wisząca Egg Miedź Biały (10325). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи як функціональності, так і естетики. У цій категорії знайдуться різноманітні рішення, які чудово підійдуть для різних приміщень – від віталень до кухонь, аж до спалень. Одним з видатних продуктів у цій групі є лямпа підвісна Nowodvorski Lampa Wisząca Egg Miedź Biały (10325). Світло і ефективність. Люстра Nowodvorski Egg гарантує високу ефективність освітлення завдяки своєму сучасному дизайну та застосованим технологіям...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75cm мм |
| Глибина | 75cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 75 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | EGG XL white-copper 10325 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 75cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 875 ₴




