Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Сучасна Люстра Gunhild 30460/13/60 (304601360). Стельові світильники є не лише функціональним елементом інтер'єру, але й його прикрасою. Введення відповідного освітлення може повністю змінити атмосферу приміщення, додаючи йому тепла, елегантності чи сучасного характеру. Залежно від потреб, стельові світильники підійдуть як для вітальні, спальні, так і для інших приміщень. Параметри світла. Lucide Сучасна Люстра Gunhild 30460/13/60 (304601360). це відмінне рішення для тих, хто шукає ефективне та ефектне освітлення. Люстра ця...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 948 ₴


