Доставка зі складу 5-10 днів.
Eko-Light Лампа стельова Madison Gold 9Xe14. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і підкреслюючи стиль приміщення. Вибір відповідної стельової лампи може значно вплинути на атмосферу кожного приміщення, від вітальні до спальні. Серед багатьох доступних моделей на ринку, Eko-Light Лампа стельова Madison Gold 9Xe14. вирізняється своєю унікальною естетикою та функціональністю. Унікальні світлові параметри. Одним з найважливіших аспектів кожної стельової лампи є її здатність до ефективного освітлення простору. Eko-Light Лампа...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 45cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 024 ₴


