
Підвісна лампа Lucide Orlando сірий димчастий 5Xe27 744040565
23 216 ₴
- В наявності
- Код: 91551192
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Orlando Сірий Придимлений 5Xe27 Люстра 744040565. Стельові світильники - це ключовий елемент кожного інтер'єру, вони не тільки забезпечують світло, але й надають характеру та стилю. Можуть використовуватися в різних приміщеннях, від вітальні, через спальню, до кухні. Вибір відповідного стельового світильника може значно покращити комфорт і естетику простору. Світлова ефективність. Люстра. Lucide Orlando. пропонує вражаючу світлову ефективність завдяки п'яти джерелам світла. Кожне з них сумісне з лампочками E27 потужністю до 40W. Завдяки цьому люстра може випромінювати...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 172cm мм |
| Глибина | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 112cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 216 ₴

