
Підвісна лампа Aviano Lighting Salo 45Wled 4500Lm 3000K 5033313
29 311 ₴
- В наявності
- Код: 191117849
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
SALO Люстра тройка. Відкрийте елегантність і функціональність з люстрою SALO, ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Ця люстра поєднує в собі сучасний стиль з високою якістю виконання, пропонуючи не лише відмінне освітлення, але й естетичний вигляд, який збагачує будь-яке приміщення. Колір і матеріал. Люстра SALO доступна в новому, модному кольорі піску "SAND", поєднаному з класичним чорним, які чудово компонується з різноманітними оформленнями інтер'єрів. Виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень, що робить її ідеальною...
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Aviano Lighting |
| Висота | 150cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 54 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | SALO |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 54cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 311 ₴





