Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Plafon Ramus 108508. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Вони надзвичайно універсальні, можуть бути використані в різних кімнатах, від вітальні до офісу. Однією з видатних моделей є Markslojd Plafon Ramus 108508, який поєднує в собі унікальний дизайн і функціональність. Світлова ефективність. Markslojd Plafon Ramus 108508 оснащений шістьма джерелами світла, що дозволяє рівномірно освітлювати великі простори. Лампа підтримує LED-лампочки потужністю до 150W, що забезпечує відмінну ефективність...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 25W, 150W |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 192 см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 317 ₴



