Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideallux Glory Pl5 D60 19765. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи не лише на функціональність приміщень, але й на їх естетику. Вибір відповідної люстри може повністю змінити характер кімнати. Одним з видатних продуктів у цій категорії є Ideallux Glory Pl5 D60 19765, який поєднує в собі сучасний дизайн з високою якістю виконання. Світлова ефективність. Люстра. Ideallux Glory Pl5 D60 19765 пропонує вражаючу світлову ефективність завдяки п'яти джерелам світла. Кожне з них пристосоване до ламп...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, столова Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 670 ₴


