Доставка зі складу 5-10 днів.
Stesso Pl Old Gold M Orlicki. Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність з естетикою. Правильно підібране стельове освітлення може повністю змінити атмосферу в приміщенні, підкреслюючи його стиль та додаючи йому незвичайного тепла. Серед багатої пропозиції стельових ламп виділяється плафон. Stesso Pl Old Gold M. від відомого виробника. Orlicki Design. Ця модель чудово вписується в класичні оформлення, стаючи елегантним акцентом в кожному інтер'єрі. Ключові характеристики. Вибираючи стельову лампу, варто звернути увагу на кілька ключових характеристик...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Orlicki Design |
| Висота | 23cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 23cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 12W |
| Матеріал | Склотканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 972 ₴








