Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Biurkowa Birds E27 Gold Birdstl (Goldbirdstl). Настільні лампи є важливим елементом в оформленні інтер'єру, де вони виконують функцію як практичного освітлення, так і стильного акценту. Вірно підібрана лампа, така як Elstead Birds E27 Gold Birdstl, може суттєво вплинути на атмосферу приміщення. Її мотив золотих птахів і ягід на світло-блакитній глазурі робить цей продукт не лише функціональним, але й красивим декоративним елементом. Виготовлена з високоякісної кераміки, лампа буде чудово поєднуватися з різноманітними стилями оформлення. Ключові характеристики...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65cm мм |
| Глибина | 31cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 41 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Кераміка |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 41cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 478 ₴








