Доставка зі складу 5-10 днів.
EGIDA класична підлогова лампа сатинова золота чорний абажур 1800. EGIDA. Елегантність і Витонченість у Вашому Інтер'єрі. Внесіть трохи класу і стилю до свого дому з EGIDA класичною підлоговою лампою. Ця унікальна лампа, виготовлена з найвищої якості матеріалів, таких як метал і абажур, привертає увагу своїм витонченим дизайном. Сатинова золота поверхня в поєднанні з чорним абажуром створює унікальний контраст, який чудово вписується як в традиційні, так і в сучасні інтер'єри. Лампа EGIDA - це поєднання функціональності з естетикою, яке задовольнить навіть найвибагливіших...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 041 ₴



