Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа DORA PT1 020877 - Ideal Lux. IDEAL LUX - італійський виробник ламп найвищої якості. Рекомендуємо лампи IDEAL LUX всім, хто цінує високу якість виконання та найкращі матеріали. Традиційний італійський дизайн у поєднанні з найновішими технологіями - основні характеристики ламп IDEAL LUX. У пропозиції ламп IDEAL LUX можна знайти красиві кришталеві лампи, класичні та абажурні люстри, настільні лампи, а також серії садового освітлення: бра, підвісні, стоячі та ліхтарі. 8021696020877. Найбільший вибір ламп за найкращою ціною. Прямо від польського дистриб'ютора!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Ideal Lux |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 881 ₴



