Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Lampa Wisząca Paloma (2185Arg). Argon Lampa Wisząca Paloma (2185Arg). це унікальний освітлювальний елемент, який поєднує в собі функціональність з елегантним дизайном. Ідеальна для вітальні, ця лампа не тільки забезпечує світло, але й стає стильним акцентом в кожному інтер'єрі. Виготовлена з високоякісних матеріалів, пропонує сучасний вигляд, який чудово вписується в різноманітні аранжування. Енергоефективність та ефективність енергоспоживання. У сьогоднішні часи. зменшення витрат на енергію. є ключовим. Модель ця,. класу A. , характеризується високою ефективністю енергоспоживання,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 34cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 7W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Paloma |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Кольоровий |
| Ширина | 34cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 096 ₴


