
Настільна лампа Quoizel Maybeck Qz-Maybeck-Tl темний бронзовий QZMAYBECKTL
27 582 ₴
- В наявності
- Код: 163350442
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting — це відома британська компанія, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції декоративного освітлення. З 1969 року вона постачає освітлювальні продукти для клієнтів по всьому світу, освітлюючи красиві будинки, готельні номери, громадські простори, кав'ярні та ресторани. Elstead Lighting — це пристрасть, якість та інновації, які перетворюють простір на щось унікальне. Освітліть своє життя з Elstead Lighting! Quoizel Maybeck QZ-MAYBECK-TL настільна лампа 2x60W/E27. Діаметр: 40.6. Висота: 62.9. Назва родини: Maybeck. Ширина: 40.6. Індекс виробника: QZ-MAYBECK-TL. Тип:...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quoizel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20,5см мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40,6см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 582 ₴






