
Настільна лампа Quintessentiale Samara QN-SAMARA-TL-LRG-SMK 3000K 1x60W/E27 620lm
27 609 ₴
- В наявності
- Код: 116595950
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Samara димчасте скло QN - SAMARA - TL - LRG - SMK – Quintiesse. Елегантність і сучасність в одному! Познайомтеся з настільною лампою Samara, яка поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Ця унікальна лампа висотою 78,7 см і шириною 51 см чудово впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи йому неповторного шарму. Виготовлена з димчастого скла та оздоблена хромованими акцентами, є символом розкоші та доброго смаку. Лампа Samara - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Завдяки використанню патрона E27+GU10, ви можете насолоджуватися яскравим світлом з відтінком...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | скло |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 78cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 51 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Samara |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Гламур |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 51cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 609 ₴

