Доставка зі складу 5-10 днів.
Металева підлогова лампа Kyoto MOD178FL-L11B3K LED 11W 3000K чорна біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Kyoto виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145cm мм |
| Глибина | 145cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Марка | Maytoni |
| Мoдель | Kyoto |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 22cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 733 ₴




