
Плафон Shilo LED Agari 38W 3420lm 4000K золотий 57см 1335 SHILO1335
27 100 ₴
- В наявності
- Код: 131144742
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo plafon LED Agari wewnętrzne 38W 3420lm 4000K złoty 57cm 1335 (SHILO1335). Люстри відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на їх естетику та атмосферу. Правильно обрана лампа не тільки освітлює простір, але й надає йому характеру та стилю. Серед багатьох доступних моделей, plafon Agari. вирізняється не тільки своїм сучасним дизайном, а й функціональністю. При виборі лампи варто звернути увагу на кілька важливих характеристик, таких як енергоефективність, естетика та можливості використання. Енергоощадність і клас енергоефективності. Модель...
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Shilo |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 57cm мм |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 38W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 117cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 100 ₴

