Доставка зі складу 5-10 днів.
Світлодіодна підлогова лампа Kyoto MOD178FL-L11W3K LED 11W 3000K біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Kyoto виготовлена з практичних і міцних...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145cm мм |
| Глибина | 145cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Kyoto |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодна |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 569 ₴




