
Підвісна лампа Aviano Lighting Quiberon 30Wled 3000Lm 3000K 7039513
36 096 ₴
- В наявності
- Код: 191117599
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
QUIBERON - Підвісна лампа п'ятірка проста. Додайте сучасний акцент до свого інтер'єру завдяки підвісній лампі QUIBERON з додатковим відбитим світлом, розміщеним у стелі. Ця унікальна лампа поєднує в собі елегантність і функціональність, створюючи неповторний декоративний елемент у кожному приміщенні. Стиль і дизайн. Лампа QUIBERON оснащена функцією "soft lift" - піднімайте або опускайте лампу коли хочете, навіть однією рукою без сходження на драбину! Лампа QUIBERON характеризується сучасним дизайном, який привертає увагу. Ідеальна для їдальні, вітальні чи кухні, де стане...
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Aviano Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 30W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Quiberon |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 85cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 096 ₴






