
Підвісна лампа Azzardo LED Solvent S Smart 80 92W 4680lm 3000-6000K сіра AZ3986
28 332 ₴
- В наявності
- Код: 100915778
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна LED Solvent S Smart 80 92W 4680lm 3000-6000K сірий. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Їх різноманітність робить їх ідеальними для багатьох різних місць – від вітальні, через спальню, до кухні. Серед доступних на ринку світильників виділяється лампа підвісна LED Solvent S Smart 80, яка поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Ефективність освітлення і параметри світла. Стельова лампа Azzardo пропонує вражаючу потужність освітлення при одночасному збереженні...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | G13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180см мм |
| Глибина | 80см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 4000K |
| Ширина | 80см мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 332 ₴



