
Підвісна лампа Lucide Margary LED 5x4,2W 460lm 2700K 21W 2300lm золото/бронза 24402/30/96
27 783 ₴
- В наявності
- Код: 129805189
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide ліхтар підвісний LED Margary 5x(4,2W 460lm 2700K) 21W 2300lm золото/коричневий. Люстри є ключовим елементом оформлення інтер'єру, який не тільки забезпечує належне освітлення, але й додає характеру кожному приміщенню. Різноманітність стилів, кольорів і матеріалів дозволяє підібрати їх практично до будь-якого інтер'єру. Познайомтеся. Lucide ліхтар підвісний LED Margary, який принесе у ваш дім неповторний шарм і сучасність. Параметри світла. Ліхтар підвісний Lucide Margary оснащений п'ятьма джерелами світла LED, які в сумі генерують. 2300 люменів. Кожне джерело світла має...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 169cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 21W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 103cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 783 ₴

