Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник потолочный Dallas MOD545CL-12BS - Maytoni. Светильник потолочный Dallas MOD545CL-12BS - Maytoni. - це німецький бренд, що пропонує широкий асортимент сучасних світильників. Класичні моделі, які також присутні, завжди мають нотку модерністського декору. Найцікавіші пропозиції - це безсумнівно підвісні світильники. Модерністський стиль робить кожен світильник завершенням вишуканої обстановки. Maytoni також пропонує бра, плафони та торшери в стилі гламур, модерн класик. Висока якість і точність виконання задовольнять кожного, хто скористається пропозицією німецького виробника. Цікаві світильники...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Колір | Білий |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 28W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 60см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 525 ₴





