Доставка зі складу 5-10 днів.
Ексклюзивні світильники Adobe Підвісна лампа. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетичний вигляд. Завдяки їм кожне приміщення може отримати унікальний характер. Серед широкого асортименту продуктів, доступних на ринку, виділяється. Ексклюзивні світильники Adobe Підвісна лампа., яка є прикладом сучасного дизайну та високої якості виконання. Світлові параметри. Стельова лампа. Ексклюзивні світильники Adobe. забезпечує відмінне освітлення завдяки восьми джерелам світла, які використовують лампочки типу G9 потужністю 5W кожна. Це сучасне...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 70cm мм |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Матеріал | Метал |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 132 ₴






