
Підвісна лампа Azzardo Ledowa Elena Az5057 60W над стіл чорна
28 332 ₴
- В наявності
- Код: 148377575
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа підвісна LED Elena Az5057 60W Над стіл чорна. Лампа підвісна. Azzardo Elena Az5057. це відмінний вибір для тих, хто цінує. мінімалістичний стиль. та функціональність. Завдяки своїй елегантній формі та сучасному дизайну, ідеально вписується в різноманітні інтер'єри, особливо на кухнях та в їдальнях. Пропонує не лише ефективне освітлення, але й привабливий вигляд, який підкреслить характер кожного приміщення. Ключові характеристики. Лампа. Elena. має багато важливих атрибутів, які варто врахувати при виборі освітлення для інтер'єрів: максимальна потужність...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 332 ₴


