Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа стельова світлодіодна Santana Az4996 80W Кругла Золота. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням характеру і створюючи відповідну атмосферу. В залежності від стилю і потреб, можуть бути використані в різних приміщеннях, таких як кухні, вітальні чи спальні. Однією з унікальних моделей є Azzardo Лампа стельова світлодіодна Santana Az4996 80W Кругла Золота, яка вирізняється сучасним дизайном і функціональністю. Потужність і ефективність освітлення. Одним з найважливіших аспектів стельових ламп є їх потужність і ефективність освітлення. Azzardo...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 80W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 332 ₴


