Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Wisząca Regulowana Maco Az5046 Led 60W Koło Біла. Лампи стельові є ключовими елементами освітлення інтер'єрів, надаючи характеру та атмосфери кожному приміщенню. Їх різноманітні застосування роблять їх незамінними як у вітальнях, спальнях, так і на кухнях чи в офісах. Лампа підвісна. Azzardo Maco AZ5046. це відмінний вибір для тих, хто цінує мінімалістичний дизайн та функціональність. Параметри освітлення. Лампа стельова. Azzardo Maco AZ5046. оснащена одним джерелом світла LED потужністю до 60W. Завдяки вбудованому модулю LED, лампа...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 332 ₴


