Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Cascade (Mod132PlL30Bsk). Maytoni Lampa Wisząca Cascade. це елегантний освітлювальний елемент, який чудово вписується в сучасні тренди оформлення. Завдяки своїй мінімалістичній формі, ця лампа не тільки освітлює простір, але й надає йому унікальний характер. Ідеально підійде для спальні, вітальні чи інших приміщень, створюючи гармонійний ансамбль з іншими елементами декору. Ключові характеристики та параметри. При виборі стельової лампи варто звернути увагу на її. енергоефективність. ,. дизайн. та. матеріал виготовлення. Лампа. Cascade. вирізняється...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 32cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 31W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 32cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 703 ₴




