
Підвісна лампа Azzardo Ilios 12 Pendant 3Step Dimm золота Az5745
28 332 ₴
- В наявності
- Код: 165923099
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Wisząca Ilios 12 Pendant 3Step Dimm Золотий (Az5745). Azzardo Lampa Wisząca Ilios 12 Pendant. це елегантний елемент освітлення, який чудово вписується в сучасні інтер'єри. Завдяки 12 джерелам світла та можливості регулювання яскравості, лампа не тільки забезпечує відповідне освітлення, але й створює затишну атмосферу в кожному приміщенні. Виготовлена з металу золотого кольору, є стильним акцентом, який безумовно приверне увагу. Енергоефективність та клас енергоефективності. У час зростаючої екологічної свідомості, Azzardo Ilios...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 63 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 4W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 63cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 332 ₴

