Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Підвісна Продовгувата Francesca Az5263. Led 64W Мідь. Azzardo Лампа Підвісна Продовгувата Francesca Az5263. це елегантна лампа, яка поєднує в собі функціональність і стиль. Завдяки потужності 64W та використанню енергоефективного джерела світла LED, ця лампа не тільки освітить ваше приміщення, але й додасть йому унікального характеру. Температура кольору 3000K робить світло теплим, затишним відтінком, ідеальним для кухні, де ми часто проводимо час з близькими. Розміри та матеріали. Лампа Francesca вирізняється вражаючими розмірами: висота 150 см, ширина 100 см...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 100cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 64W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 332 ₴


