Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE лямпа підвісна CLARA 80 золота. MOOSEE лямпа підвісна CLARA 80 золота. Унікальна форма, яка поєднує в собі елегантність з декоративним акцентом. Виготовлена з поєднання металу та скла, гарантує довговічність при збереженні вишуканого стилю. Непересічна та художня форма створює в інтер'єрі неповторну атмосферу. Ідеально підійде для салонів, їдалень, спалень, стильних офісів та розкішних готелів. Чудово підходить для оформлення в стилі гламур, скандинавському, модерн класик чи арт-деко. Відкрийте всю колекцію Clara та оберіть модель, яка внесе у ваш інтер'єр унікальність...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 45cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Готельна, Спальня |
| Стиль | Гламур, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 760 ₴







