Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski CERAMIC LED Сірий Настільна лампа. Їдальня Арт деко. ◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾◾. Офіційний дистриб'ютор. – гарантія оригінального продукту. Пряме співробітництво з виробником. – рекламації завжди на вашу користь. Швидка доставка. – 24 години до 3 днів. Привітна та професійна служба підтримки клієнтів і консультації. Польська марка. – підтримуєте якість і польську марку. Пошкоджений продукт? Замінимо в більшості випадків без необхідності повернення! Пропонуємо повний гарантійний та післягарантійний сервіс в Польщі. Предметом аукціону є оригінальний продукт польського виробника. У наших клієнтів знаходяться...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130,5cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Ceramic |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодна |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 636 ₴


