Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Bento G9 Chromkoniak. Люстри відіграють важливу роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм не лише правильне світло, але й характер і стиль. Завдяки різноманітним застосуванням, люстри знаходять своє місце в вітальнях, спальнях, кухнях та багатьох інших приміщеннях. Italux Bento G9 Chromkoniak. це елегантна підвісна лампа, яка безумовно приверне увагу кожного шанувальника сучасного дизайну. Потужність і ефективність освітлення. Лампа. Italux Bento. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 28W. Завдяки патрону G9 можна використовувати як...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 28W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Bento |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 165 ₴





