Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільні лампи. Настільні лампи. це стильні та функціональні елементи обладнання інтер'єру, які можуть надати характер кожному приміщенню. Серед різних моделей, доступних на ринку, увагу привертає продукт від виробника. King Home. , який поєднує в собі елегантний дизайн та високу якість виконання. Його універсальність робить його ідеальним як для. офісу. , так і для інших приміщень, привертаючи погляд своїм. гламурним стилем. Унікальний дизайн. Настільна лампа висотою. 120 см. та шириною. 40 см. безумовно стане центральною точкою кожного інтер'єру. Білий...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 67 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Мoдель | Horse Stand S |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


