
Підвісний кришталевий світильник Azzardo Sparking Led Cct з пультом золотий (Az6567)
31 010 ₴
- В наявності
- Код: 186097047
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна SPARKING PENDANT 120 CCT DIMM GO + ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ AZ6567 Azzardo. AZZARDO LIGHTING. Бренд Azzardo є лідером у галузі декоративного освітлення в Україні. Саме вони прокладають нові шляхи в дизайні освітлення для наших домівок. Дякуємо і приступаємо до роботи. Виробник: Azzardo. Символ: AZ6567. Серія: SPARKING. Колір: Прозорий, Жовтий і золотий. Колір виробника: Золотий, Прозорий. Призначення: Кабінет і офіс, Їдальня, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня. Стиль: Сучасний. Тип: Підвісні лампи. Основний матеріал: Алюміній. Живлення (V): 230. Тип...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 48 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 70W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 48cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 010 ₴



